-17%32 999 ₴
27 499 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Кількість ящиків | 4 |
| Кількість полиць | 2 /2 двері |
| Управління | електронне /панель управління на дверцятах |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Мінімальна температура | до -24 ° C |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Система охолодження | No Frost |
| Розморожування | Автоматичне |
| Тип конденсеру | прихований /боковий |
Особливості
| Оснащеність | регулювання температури |
| контейнер для льоду | |
| холодоагент R600a | |
| 2 ніжки + 2 коліщатка | |
| Захист від замерзання FreezeProtect -15 ° C | |
| звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в морозильному відділенні | |
| великий контейнер SpaceBox /38 л | |
| звуковий сигнал при відчинених дверцятах | |
| перемикач швидкого заморожування | |
| пам'ять при відключенні | |
| заощадливий режим EcoMode | |
| LED освітлення | |
| Ручка з відштовхувачем EasyOpen | |
| Slot-in: встановлення в нішу /ширина 60 см | |
| циркуляція повітря MultiFlow 360° | |
| Кількість компресорів | 1 /інверторний |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | метал |
| Дисплей | LED |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Сила струму | 10 А |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 0.7 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Макс. тем-ра середовища, для експлуатації | +43°С |
| Мін. тем-ра середовища, для експлуатації | +10° С |
| Колір | білий |
| Колір ручок | нержавіюча сталь |
| Вага | 68 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1890 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Вага | 70.00 кг |
| Об'єм | 0.9108 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |