-17%28 799 ₴
23 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна шафа |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Час збереження холоду | 15 год (при знеструмленні) |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | автоматичне розморожування |
| регулювання температури | |
| контейнер для льоду /1 | |
| SlotIn /Можливість встановлення у нішу | |
| індикатор відчинених дверцят | |
| панель керування /електронна, за дверцятами | |
| холодоагент R600a | |
| 2 ніжки + 2 коліщатка /регульовані ніжки | |
| інверторний компресор | |
| Захист від замерзання FreezeProtect -15 ° C | |
| 2 скляні полиці | |
| великий контейнер SpaceBox /38л | |
| дверцята з нержавіючої сталі | |
| перемикач швидкого заморожування | |
| пам'ять при відключенні | |
| заощадливий режим EcoMode | |
| LED освітлення | |
| 5 контейнерів | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | ![]() |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Колір | білий |
| Вага | 66 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Вага | 68.00 кг |
| Об'єм | 0.9001 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |