-17%16 319 ₴
13 599 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 153 л |
| Кількість ящиків | 4 |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 20 год |
| Потужність заморожування | 7.6 кг/24 год |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| T |
Особливості
| Оснащеність | перевішувані двері |
| камера свіжості | |
| відділень у морозильній камері /(загальних/висувних): 5/4 | |
| ручка навісна вертикальна | |
| Кількість компресорів | 1 /поршневий |
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Річне споживання енергії | 172 кВт |
| Колір | білий |
| Колір ручок | білий |
| Вага | 43.5 кг |
Розміри
| Висота | 143.4 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 54.2 см |
Габарити брутто
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 1480 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 47.00 кг |
| Об'єм | 0.4893 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |