
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 291 л (260 л) |
| Кількість ящиків | 5 |
| Управління | сенсори |
| механічне | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 16 год |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Тип вентиляції | активний |
| Тип конденсеру | відкритий |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | Технологія FreezerGuard (працює при -15 С) |
| FreezerGuard | |
| перенавішування дверей | |
| сигнал відкритих дверцят | |
| лоток для льоду | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Холодоагент | R600a |
| Країна виробник | Туреччина |
Фізичні
| Номінальна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 0.86 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 314 кВт |
| Колір ручок | сірий |
| Вага | 69 кг |
Розміри
| Висота | 170.5 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 70.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Вага | 74.00 кг |
| Об'єм | 0.8694 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |