-17%



9 239 ₴
7 699 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 93 л (корисний об'єм - 83 л) |
| Кількість ящиків | 3 |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| Система охолодження | статика |
Особливості
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | білий |
| Вага | 27 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Вага | 30.45 кг |
| Об'єм | 0.2892 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |