-17%





25 199 ₴
20 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 261 л (корисний об'єм - 238 л) |
| Кількість полиць | 7 |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Потужність заморожування | 11.1 кг/добу |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| SN | |
| T | |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | білий |
| Вага | 63 кг |
Розміри
| Висота | 172.2 см |
| Ширина | 63.2 см |
| Глибина | 59.55 см |
Габарити брутто
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1780 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Вага | 66.50 кг |
| Об'єм | 0.7989 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |