-17%




23 039 ₴
19 199 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Навішування дверей | ![]() |
| Тип освітлення | LED |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | автоматичне /холодильної камери |
| ручне /морозильної камери | |
| Клімат клас | SN-T |
| Розташування внутрішнього освітлення | на бічній стороні |
Об `єм
| Загальний об'єм | 270 л |
| Обсяг холодильної камери | 218 л |
| Об'єм морозильної камери | 52 л |
Параметри камер
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 /3 регулюються по висоті |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
Особливості
| Функції / можливості | 2 температурні зони |
| SmartFrost | |
| Додатково | лоток для льоду |
| лоток для яєць /на 10 шт | |
| контейнер для овочів /фруктів | |
| 1 регульований контур охолодження | |
| покриття з нержавіючої сталі | |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Тип ручок | Інтегровані |
Фізичні
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 20 год (морозильної камери) |
| Напруга | 220-240 В |
| Споживання електроенергії | 0.701 кВт/24г (256 кВт/рік) |
| Cтрум | 1.4 А |
| Матеріал полиць | скло |
| Пластик /дверні полиці | |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Вага | 53.6 кг |
Розміри
| Висота | 157.1 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 63 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1620 мм |
| Довжина | 1710 мм |
| Вага | 54.60 кг |
| Об'єм | 1.6067 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |