-17%





21 599 ₴
17 999 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Навішування дверей | права |
| Тип освітлення | LED |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | автоматичне /холодильна камера |
| ручне /морозильна камера | |
| Клімат клас | SN-T |
| Розташування внутрішнього освітлення | на бічній стороні |
Об `єм
| Загальний об'єм | 233 л |
| Обсяг холодильної камери | 189 л |
| Об'єм морозильної камери | 44 л |
Параметри камер
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Час збереження холоду | 17 г |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Кількість полиць в морозильній камері | 1 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 /2 регульовані |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
Особливості
| Функції / можливості | 2 температурні зони |
| SmartFrost | |
| Додатково | лоток для льоду |
| лоток для яєць | |
| контейнер для овочів /фруктів | |
| Перенавішування дверей | |
| 1 регульований контур охолодження | |
| Тип ручок | Інтегровані |
Фізичні
| Напруга | 220-240 В |
| Споживання електроенергії | 0.651 кВт/24г (238 кВт/рік) |
| Cтрум | 1.4 А |
| Матеріал полиць | скло |
| Пластик /дверні полиці | |
| скло з пластиковим обрамленням /холодильна камера | |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Вага | 49.1 кг |
Розміри
| Висота | 140.1 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 63 см |
Габарити брутто
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1460 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Вага | 49.10 кг |
| Об'єм | 0.5909 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Китай |