-17%
14 759 ₴
12 299 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Управління | механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Тип дверей | лаковані |
| Навішування дверей | ![]() |
| Тип освітлення | LED |
| Клімат клас | N-ST |
Об `єм
| Загальний об'єм | 205 л |
| Обсяг холодильної камери | 164 л |
| Об'єм морозильної камери | 41 л |
Параметри камер
| Кількість камер | 2 шт |
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| К-ть полиць на дверцятах | 2 |
| Полиця для пляшок | ![]() |
Особливості
| Додатково | лоток для яєць |
| регульовані ніжки по висоті: 2 | |
| ящик для овочів |
Фізичні
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 22 год |
| Споживання електроенергії | 0.47 кВт/24г |
| Приєднувальна потужність | 86 Вт |
| Колір | сірий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Вага | 41 кг |
Розміри
| Висота | 143.6 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 54.2 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1480 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Вага | 44.00 кг |
| Об'єм | 0.4807 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |