





25 499 ₴
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 40 м²
⚙️ Компресор: інверторний
Потужність
❄️ Охолодження — 3,4 кВт
🔥 Обігрів — 3,43 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 1,049 кВт
обігрів — 0,922 кВт
📊 Енергоефективність
SEER — 6.1 (A++)
SCOP — 4.0 (A+)
Модель працює як тепловий насос, що дозволяє ефективно використовувати кондиціонер для опалення.
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🌙 Нічний режим
🧹 Самоочищення
📡 I Feel — точне вимірювання температури біля пульта
📱 Wi-Fi керування через додаток TCL HOME
⏱ 24-годинний таймер
🔁 Авторестарт
🔥 Гарячий старт
❄️ Режим підтримки температури +8°C
🌬 Smart Gentle Wind — м'який потік повітря
🌪 Smart Vector Airflow — оптимізований розподіл повітря
🚀 Super Turbo Start — швидке охолодження або обігрів
⚡ Режим генератора — стабільна робота від генератора
стандартні повітряні фільтри
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
Внутрішній блок — 790 × 275 × 192 мм
Зовнішній блок — 777 × 498 × 290 мм
Внутрішній блок — 22–41 дБ
Обігрів — до −30°C
білий глянцевий корпус
сучасний мінімалістичний вигляд
Інверторний кондиціонер потужністю 3,4 кВт стане хорошим рішенням для квартир, будинків або офісів площею до 40 м².
Завдяки тепловому насосу, роботі на обігрів до −30°C, вбудованому Wi-Fi, інтелектуальному керуванню повітряним потоком та тихій роботі, модель забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні протягом усього року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1049 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 922 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |