





38 280 ₴
Бренд: Midea
Тип: спліт-система
Монтаж: настінний
Максимальна кількість внутрішніх блоків: 1
Площа приміщення: до 32 м²
Компресор: інверторний
Потужність охолодження: 3,28 кВт
Потужність обігріву: 3,37 кВт
Споживана потужність (охолодження / обігрів): 1,15 / 0,99 кВт
SEER: 8,5
SCOP: 5,6
Охолодження
Обігрів
Осушення
Вентиляція
Очищення повітря
Нічний режим
Таймер (24 год)
Авторестарт
Самоочищення
Самодіагностика
Follow Me
Турборежим
Детектор витоку фреону
Wi-Fi: є
Пульт дистанційного керування: є
Обігрів: до -25°C
HD фільтр
Внутрішній блок: 19 – 38 дБ
Внутрішній блок: 325×940×193 мм
Зовнішній блок: 554×800×333 мм
Максимальна довжина магістралі: до 25 м
Максимальний перепад висот: до 10 м
Тип: R32
Кількість: 690 г
Споживання 1 Вт у режимі очікування
3-х хвилинний захист компресора
5 швидкостей вентилятора
Захист від холодного обдуву при обігріві
Антикорозійне покриття теплообмінника
Підігрів піддону зовнішнього блоку
Функція «Стеж за мною» (Follow Me)
Інверторний кондиціонер з високою енергоефективністю та тихою роботою для приміщень до 32 м². Дає хороший баланс між економією, функціоналом і комфортом, плюс уже з вбудованим Wi-Fi, що зручно, якщо не хочеш потім ще щось докуповувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3280 Вт |
| Потужність охолодження | 3700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1150 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 990 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |