









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
ROG Swift OLED PG42UQ - це 41,5-дюймовий ігровий OLED-монітор з роздільною здатністю 4K і антивідблискуючим покриттям з мікротекстурою, що зменшує відблиски і забезпечує більш точну передачу кольорів на екрані. Його надшвидка частота оновлення 138 Гц (розігнана) та блискавичний час відгуку 0,1 мс забезпечують неймовірно захоплюючий ігровий процес у великому масштабі. Крім того, 98% колірне охоплення DCI-P3, справжній 10-бітовий колір і Delta E < 2 забезпечують реалістичні кольори та максимально темні відтінки чорного.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для дому та офісу |
| Діагональ екрану | 41.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | OLED |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Контрастність (динамічна) | 1500000:1 /(HDR, макс.) |
| Яскравість екрану | 450 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 138 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 10 біт |
| Глибина кольору | 1073.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 98 % (DCI-P3; 133% - sRGB) |
| Розмір пікселя | 0.2395 мм |
Роз`єми
| Входи | Display Port /1.4 DSC |
| Вихід на навушники | |
| Коаксіальний (SPDIF) | |
| USB 3.0 | |
| HDMI(v2.0) /x2 | |
| HDMI(v2.1) /x2 | |
| 4 х USB 3.2 /Gen 2 Type-A | |
| HDMI | 4 шт |
Функціональні можливості
| Потужність звуку | 2x10 Вт |
| 15 Вт /(НЧ-динамік) | |
| Trace Free | ![]() |
| Низьке синє світло | ![]() |
| Гніздо для замка Kensington | ![]() |
| Підтримка HDCP | ![]() |
| Технології | G-Sync |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| Shadow Boost | |
| HDR (High Dynamic Range) | |
| HDCP | |
| PiP/PbP | |
| Компенсація мерехтіння | |
| Game Visual |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 300x300 |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| TUV Low Blue Light | |
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Звіт по заводській калібровці | |
| Гарантійний талон | |
| Кабель DisplayPort | |
| Шнур живлення | |
| Кабель USB 3.0 | |
| Пульт дистанційного керування | |
| Інструкція | |
| сумка ROG Bag | |
| Кут нахилу | від -5 до +5° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 932.08 x 611.3 x 255.4 мм (з підставкою) |
| Область перегляду (HxV) | 919.68 x 517.32 мм |
| Вага | 14.77 кг (з підставкою) |
Габарити брутто
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 1060 мм |
| Вага | 20.70 кг |
| Об'єм | 0.1752 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | РК-монітор |
| Діагональ екрану | 41.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Широкоформатний екран | Так |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота поновлення | 138 Гц |
| Екран | |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Час відгуку | 1 мс |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 шт. |