








Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
ROG Swift XG349C – це 34-дюймовий геймерський монітор з роздільною здатністю Ultra-wide QHD (3440х1440 пікселів) і піксельною щільністю 109 пікселів на дюйм, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Незважаючи на свою геймерську орієнтованість, ця модель буде корисною також і для продуктивної роботи, адже на її широкому екрані зі співвідношенням сторін 21:9 можна зручно розташувати велику кількість віконець із програмами і панелей інструментів одночасно.
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| для дому та офісу | |
| Діагональ екрану | 34.14 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Широкоформатний монітор | ![]() |
| Вигнутий екран | ![]() |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс GTG |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 10 біт |
| Глибина кольору | 1073.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 98 % DCI-P3 |
| Розмір пікселя | 0.2325 мм |
| LED підсвічування | ![]() |
Роз`єми
| Входи | Display Port /1.4 |
| USB Hub /2 ports USB 3.0 | |
| HDMI(v2.0) | |
| 1x USB Type C |
Функціональні можливості
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Trace Free | ![]() |
| Низьке синє світло | ![]() |
| Гніздо для замка Kensington | ![]() |
| Підтримка HDCP | 2.2 |
| Технології | G-Sync |
| Flicker free | |
| Trace Free Technology | |
| Low Blue Light | |
| Shadow Boost | |
| HDR (High Dynamic Range) HDR10 | |
| Display Widget | |
| ELMB SYNC | |
| HDCP | |
| KVM | |
| Aura Sync | |
| Game Visual |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| TUV Low Blue Light | |
| VESA DisplayHDR 400 | |
| Кут нахилу | від -5 до +20° /Tilt |
| від -25º до + 25º /Swivel | |
| Регулювання по висоті | 0~100 мм |
| Габарити (ШхВхТ) | 815 x (411~511) x 279 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 799.8 x 334.8 мм |
| Вага | 9.2 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Вага | 13.32 кг |
| Об'єм | 0.1380 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | РК-монітор |
| Діагональ екрану | 34.14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Широкоформатний екран | Так |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Екран | |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Час відгуку | 1 мс |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 шт. |