







Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | робот пилосос |
| побутовий | |
| Тип прибирання | сухе |
| Автономна робота | 60 хв |
| Двигун | Безщітковий мотор |
Система фільтрації
| Обсяг пилозбірника | 0.7 л |
Особливості
| Додатково | моторний фільтр /мікрофільтр |
| Висота подолання порогів - 20 мм | |
| Керування через смартфон | |
| Супер швидка зарядка | |
| Ультра-потужна фільтрація повітря | |
| Трикутна форма Trinity Shape™, щоб не пропустити жоден кут | |
| 3D Vision: Лазер та камера вимірюють усі предмети на своєму шляху | |
| Датчик сходів | |
| Wi-Fi /(можливість роботи та налаштування через додаток у смартфоні Android/IOS) |
Фізичні
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 8.5 см (висота) |
| Колір | сірий /Shale Grey |
| Вага | 3.48 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 5.20 кг |
| Об'єм | 0.0271 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Управління | Мобільний додаток/Wi-Fi |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість щіток | 1 шт. |
| Об'єм контейнера для сміття | 700 мл |