









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
SENCOR NAV. 15.0 СИСТЕМА НАВЕДЕННЯ
Наведення та орієнтація в просторі за допомогою лазера Lider, гіроскопа, інфрачервоних датчиків, датчиків кроків та інших перешкод.
Можливість налаштувати оптимальне прибирання для кожної кімнати окремо завдяки функції multi-room
Активна система картографування простору

ЦЕНТРАЛЬНА СИСТЕМА ПИЛОСОСУ З ДВОМА РОТАЦІЙНИМИ ЩІТКАМИ:
Потужний центральний пилосос із комбінованою обертовою щіткою також ідеально підходить для пилососіння килимів і твердих підлог
Поворотні бічні щітки для ідеального очищення в кутах

ШИРОКИЙ ВИІБІР СЕНСОРІВ
Датчик бампера для виявлення перешкод
Датчик сходів для безтурботного використання навіть у багатоповерхових будинках
Сенсор для точної навігації для автоматичного повернення до док-станції

ЗМІННІ НАЛАШТУВАННЯ ТАЙМЕРА (АВТОМАТИЧНИЙ ПОЧАТОК ПРИБИРАННЯ У ВСТАНОВЛЕНИЙ ДЕНЬ, ГОДИНУ І ХВИЛИНУ):
Тільки один день на тиждень
Кілька днів на тиждень
Тільки робочі дні
Тільки вихідні

Основні
| Тип | робот пилосос |
| побутовий | |
| Тип прибирання | сухе |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Автономна робота | 120 хв |
Система фільтрації
| Тип пилозбірника | Контейнер /(колба) |
| Обсяг пилозбірника | 0.475 л |
| Фільтр тонкого очищення (HEPA) | ![]() |
Особливості
| Додатково | таймер |
| Програма ZigZag для чудового очищення підлоги | |
| Датчик бампера | |
| Датчик сходів | |
| Wi-Fi | |
| сенсор для навігації | |
| Sencor Nav. 15.0 | |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| інструкція | |
| Гарантійний талон | |
| картонна коробка | |
| контейнер | |
| фібра-підлоготер | |
| Робот-пилосос | |
| запасна бокова ротаційна щітка |
Фізичні
| Вид поверхні | ковролін |
| ламінат | |
| лінолеум | |
| килим | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Номінальна напруга | 100 В - 240 В |
| Живлення | акумулятор |
| Тип батареї | Li-lon |
| Потужність акумулятора | 2600 мАг |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 7.9x37.5x37.5 см |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.5 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Вага | 4.57 кг |
| Об'єм | 0.0268 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 днів |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.47 л |
| Управління | Мобільний додаток/Wi-Fi |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість щіток | 2 шт. |
| Потужність всмоктування | 3000 Па·c |
| Об'єм контейнера для сміття | 470 мл |