


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Морозильна камера Heinner HFF-N165SF+,
Клас енергоефективності: F,
Загальний об'єм: 165 л,
Механічне керування з регульованим термостатом,
5 морозильних відділень,
Продуктивність заморожування: 7,6 кг/24 год.,
Розміри (ШxГxВ): 55 × 58,8 × 143,4 см, Колір: Сірий

| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Heinner |
| Загальний об`єм | 165 л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 650 мм |