


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Опис Karcher Підлогомийна машина FC 4-4 Battery Set, 460Вт, вода -0.4л, вага-3.4кг, білий
Універсальне рішення
Апарат для вологого прибирання підлоги FC 4-4 дає змогу відмовитися від попереднього прибирання пилососом і в один сеанс видаляти як сухі, так і вологі забруднення. Завдяки тривалій роботі від одного заряду акумулятора (до 30 хвилин) з його допомогою можна без великих зусиль очистити підлоги площею до 90 кв. м. Швидкозарядний пристрій Duo, що входить до комплекту, заряджає акумулятор лише за 70 хвилин. У ньому передбачена оптична сигналізація закінчення чистої води й заповнення бачка для брудної води. Після ввімкнення апарата обидві його роликові щітки автоматично постійно зволожуються водою з бачка для чистої води, причому її витрату можна змінювати залежно від виду підлогового покриття, обираючи один із двох режимів прибирання. Він очищає навіть важкодоступні місця і без проблем збирає з підлоги волосся. Вбудований бачок для брудної води запобігає безпосередньому контакту з брудом. Після закінчення прибирання його можна легко зняти й очистити. Пилосос стійко стоїть у вертикальному положенні та завдяки знімній ручці займає мало місця при зберіганні. Він підходить для прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів.
Видалення будь-яких повсякденних сухих і вологих забруднень за один крок
Економія 50 % часу: технологія збору великого сміття дає змогу здійснювати вологе прибирання без попереднього очищення підлоги пилососом. Ефективне збирання волосся завдяки спеціальному вбудованому фільтру. Очищення впритул до країв.
На 20 % чистіше і значно комфортніше, ніж під час прибирання шваброю
Система з 2 бачками: безперервне зволоження роликових щіток водою з бачка для чистої води й одночасне збирання забруднень у бачок для брудної води. Прибирання без великих зусиль: не потрібно переносити відро, протирати підлогу шваброю і вручну вичавлювати ганчірку. Можливість машинного прання роликових щіток за температури 60 °C.
Два режими прибирання
Швидкість обертання щіток і витрату води можна регулювати залежно від виду підлогового покриття та його забрудненості. Підходить для всіх твердих підлог, включно з паркетом, ламінатом, каменем і керамічною плиткою, ПВХ і вінілом. Низька залишкова вологість означає, що по підлозі можна знову ходити приблизно через 2 хвилини
Основні
| Тип | підлогомийна машина |
| Тип прибирання | вологе |
| Споживана потужність | 460 Вт |
| К-сть програм прибирання | 2 шт |
| Автономна робота | 30 хв |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу | 90 м2 |
| Резервуар для води | 400 мл |
| Об'єм резервуара для використаної води | 0.2 л |
Система фільтрації
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
Особливості
| Вертикальна парковка трубі | ![]() |
| Додатково | Система з двох баків |
| можливість використання миючих засобів | |
| швидка зарядка | |
| змінний акумулятор | |
| Комплектація | інструкція |
| акумулятор /х 2 шт | |
| зарядний пристрій | |
| зарядна док-станція | |
| миючий засіб /RM 536, 30 мл | |
| щітка | |
| гарантійний талон | |
| Країна виробник | Німеччина |
Фізичні
| Вид поверхні | ламінат |
| лінолеум | |
| паркет | |
| плитка | |
| тверда підлога | |
| Живлення | акумулятор/Karcher 4 В (2 шт.) |
| Тип батареї | Li-lon |
| Потужність акумулятора | 2500 мАг |
| Час заряду акумулятора | 70 хв |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 120 х 31 х 22.5 см |
| Колір | білий |
| Вага | 3.4 кг |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри паковання
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Вага | 6.40 кг |
| Об'єм | 0.0618 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри паковання. Довжина | 740 мм |
| Параметри паковання. Вага | 4.60 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0344 м3 |
| Фізичні. Вага | 2.4 кг (без аксесуарів) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 111.5x23.6x23 см |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 310 мм |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=AB0G2DaD5rA |
| Основні. Тип | ручний, безмішковий, контейнерний, акумуляторний |
| Фізичні. Рівень шуму | 78 дБ |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Номінальна напруга | 21.6 В |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.65 л |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологий підлоготер |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 345 хв |
| Тип | Вертикальний |
| Тип завантаження | Вертикальна |