

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | BEKO |
| Загальний об`єм | 300 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 42 кг |