









6 999 ₴
Клас енергоспоживання:A+
Енергоспоживання (добу/рік): 0,512 кВтг/187 кВт
Рівень шуму:42 дБ
Об'єм морозильної камери:150 л
Тип компресора: звичайний
Колір вироба:білий
Тип управління:механічне
Автономне збереження холоду:до 26 годин
Кліматичний клас:SN-ST
Система охолодження морозильної камери:статична
Потужність заморожування:10 кг/добу
Кількість кошиків:1
Особливості:швидка заморозка
Температура морозильній камері:до -18 °C
Функція 'Швидка заморозка'так
Вага:28 кг
Габарити (ВхШхГ):84,5x70,5x55 см
Гарантійний термін:36 місяців
Вага в упаковці:31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | INTERLUX |
| Загальний об`єм | 150 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Індикатор температури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри паковання. Довжина | 1000 мм |
| Параметри паковання. Вага | 46.00 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.6675 м3 |
| Фізичні. Вага | 44 кг |
| Параметри паковання. Висота | 890 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 750 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=LWLvbtVX_bo |
| Основні. Тип | морозильна скриня |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Управління | електронне |
| Розміри. Ширина | 96 см |
| Розміри. Глибина | 70 см |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 218 кВт |
| Основні. Загальний об'єм | 254 л |
| Розміри. Висота | 84.5 см |
| Основні. Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Особливості. Розміщення дверей | горизонтальне |
| Фізичні. Колір ручок | білий |
| Основні. Кліматичний клас | SN-N-ST-T |