-17%

6 408 ₴
5 340 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Canon |
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | LBP631Cw, LBP633Cdw, MF651Cw, MF655Cdw, MF657Cdw |
| Основні. Ресурс печати | 2350 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 90 мм |