




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Сумісність з брендом | Pantum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для бренда | Pantum |
| Основні. Для моделей | BP5100DN/BP5100DW/BM5100ADN/BM5100ADW/BM5100FDN/BM5100FDW |
| Основні. Ресурс печати | 15 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.38 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 350 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0106 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |