


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Canon |
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Місткість | 12.6 мл |
| Основні. Ресурс друку, 10х15 | 610 фото |
| Основні. Ресурс друку, А3+ | 77 фото |
| Основні. Сумісність із моделями | Canon PIXMA PRO-200 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.04 кг |
| Параметри паковання. Висота | 20 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 90 мм |