






Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель, кабель живлення, посібник користувача, гарантійний талон, CD, Стартовий картридж на 3000 сторінок, Стартовий барабан на 30000 сторінок |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 100 тис. стор. |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Mac OS, Debian 10.0, Centos 7(32/64 бит), Astra Linux, Redhat Centos, РЕД ОС, ROSA |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 4 тис. стор. |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | Gigabit Ethernet 10/100/1000T, USB 2.0 Hi-Speed |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 40 стр/мин (A4) / 42 стор./хв. (Letter) |
| Лотки. Лоток видавки | 250 стор (основний; 2х550 листів - додатковий) |
| Основні. Вбудована пам'ять | 512 МБ /(оперативна) |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 15.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 480 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 560 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1183 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 440 мм |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 6.9 з |
| Друк. Двосторонній друк | Да |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 1200х1200 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 40 стр/мин (A4 за ISO/IEC 24734) / 42 стор./хв. (Letter) |
| Витратні матеріали | TL-5120: 3000 сторінок, TL-5120H, TL-5120X, DL-5120 |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Сканування. Швидкість сканування | 50 стор/м/(дуплекс: Letter), 24 стор./м/(A4), 25 стор./хв/Letter), 48 ст/хв |
| Сканування. Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Сканування. Тип сканування | FTP, e-mail, PC, USB, SMB |
| Фізичні. Вага | 12.5 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 415x365x370 мм |