-17%







14 926 ₴
12 438 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=P19KWWbM1mk |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | USB кабель, кабель питания, руководство пользователя, картридж /(TL-420: 1500 сторінок), барабан /(DL-420HE: 12 000 сторінок), гарантийный талон, CD |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 60 тис. ст. |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 10, Mac OS, Windows 8.1, Astra Linux, РЕД ОС, ROSA, Windows Server2012 |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 3.5 тис. ст. |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, NFC |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB 2.0 Hi-Speed, Ethernet |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 33 стор./хв (А4)/35 ст./хв. (Letter) |
| Лотки. Лоток видавки | 250 стор |
| Основні. Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 13.55 кг |
| Параметри паковання. Висота | 470 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1112 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 8.2 с |
| Друк. Двосторонній друк | Да |
| Друк. Макс. щільність паперу | 200 гр/м2 (багатоцільовий лоток; 105 - основний лоток) |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 1200х1200 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 33 стр/мин (A4 за ISO/IEC 24734) / 35 стор./хв. (Letter) |
| Витратні матеріали | TL-420H (3000 стр), TL-420X (6000 стр), DL-420 (30 000 стр) |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 1500 стор (TL-420X) |
| Сканування. Розмір сканування, максимальний | 216 x 297 мм /(планшетний), 216 x 356 мм /(ADF) |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Сканування. Швидкість сканування | 24 стор./м/(A4), 25 стор./хв/(Letter) |
| Сканування. Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Фізичні. Вага | 11.29 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 415x365x350 мм |
| Фізичні. Колір | білий |