-17%407 ₴
339 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково. Особливості | уповільнює жовтіння та вицвітання пластику |
| Основні. Кількість | 1 шт. |
| Основні. Комплектація | засіб Karcher для очищення |
| Основні. Призначений для очищення | для очищення пластмас, для садових меблів, для дерев'яних рам |
| Основні. Тип | очисний засіб |
| Параметри паковання. Вага | 1.09 кг |
| Параметри паковання. Висота | 220 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |