-17%1 427 ₴
1 189 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор. Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Вентилятор. Макс. повітряний потік | 31 CFM - 66 CFM |
| Вентилятор. Максимальні оберти, об/хв | 800 -1700±10% об/хв |
| Вентилятор. Максимальний TDP | 180 Вт |
| Вентилятор. Номінальна напруга | 12 В |
| Вентилятор. Підсвітка | Да |
| Вентилятор. Розрахунковий струм | 0.3 А ±10% |
| Вентилятор. Статичний тиск | 0.36-1.61±10% мм/H2O |
| Вентилятор. Тип підшипника | гідравлічний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкція. Вентиляторів | 1 шт |
| Конструкція. Матеріал радіатора | алюміній |
| Конструкція. Процесорна сумісність | LGA1366, LGA115X, LGA1200, LGA1700, FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5 |
| Конструкція. Теплових трубок | 4 шт. x 6 мм |
| Основні. Призначення | для процесора |
| Основні. Тип | активний кулер |
| Фізичні. Вага | 705.3 г |
| Фізичні. Габарити | 128 х 76 х 157 мм |
| Фізичні. Комплект постачання | кріпильний комплект, інструкція, термопаста, вентилятор, гарантійний талон, скоби, гайковий ключ |
| Фізичні. Роз'єм | 4-pin /+ 5V 3pin RGB Aura |
| Фізичні. Рівень шуму | 19.4 дБ 33.8±10% дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |