









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Додатково | HAS |
| Параметри паковання. Вага | 10.40 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0847 м3 |
| Параметри паковання. Довжина: | 910 мм |
| Параметри паковання. Висота | 490 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вага | 7.86 кг |
| Основні. Призначення | для ігор |
| Додатково. Споживана потужність | 80 Вт (Режим очікування: ≤0.5 Вт) |
| Основні. Тип матриці | VA |
| Основні. Тип пристрою | монітор |
| Додатково. Блок живлення | вбудований |
| Технічні характеристики. Яскравість | 350 кд/м2 |
| Роз'єми. Входи | 3.5mm Mini-Jack, HDMI(v2.0) /x2, DisplayPort 1.4 /x2 |
| Основні. Вигнутий екран | Да |
| Технічні характеристики. Частота оновлення | 165 Гц |
| Додатково. Нахил | 17 ° /2,5° |
| Функціональні можливості. Технології | FreeSync |
| Основні. Діагональ екрана | 34 " |
| Функціональні можливості. Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Технічні характеристики. Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Технічні характеристики. Час реакції | 1 мс |
| Технічні характеристики. Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Додатково. Регулювання за висотою | 95 мм |
| Технічні характеристики. Глибина кольору | 16.7 млн кольорів |
| Основні. Підтримка сторін | 21:9 |
| Технічні характеристики. Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функціональні можливості. Вбудовані динаміки | Да |
| Технічні характеристики. Кут огляду за вертикаллю | 178 ° |