-17%






1 799 ₴
1 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Сумісні платформи | PlayStation 5 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Особливості | компактна конструкція |
| Основні. Сумісність | PS5 |
| Основні. Тип | зарядна станція |
| Параметри паковання. Вага | 0.52 кг |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 150 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Комплектація | зарядна станція |
| Фізичні. Колір | білий |