
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вимикач | Да |
| Додатково. Захист | Перевантаження |
| Додатково. Захист від сплесків напруги | 650 Дж |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 2 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 6 |
| Основні характеристики. Особливості | Індикація увімкнення, що Заземлює контакт, Фільтр імпульсних перешкод, Пожежобезпечний корпус, 2 порти USB, Захисні шторки |
| Параметри паковання. Вага | 0.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 490 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 0.939 кг |
| Фізичні характеристики. Розміри | 48x20.8x5.5 см |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |