

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 5 |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | Постачається без кабелю |
| Параметри паковання. Вага | 0.23 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 280 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | Сірий, Білий |