





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вимикач | Да |
| Додатково. Захист | Захист від дітей, IP20 |
| Додатково. Максимальна пікова напруга | 250 В |
| Додатково. Номінальна напруга | 230 В |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 2 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 5 /Type F (Schuko) |
| Основні характеристики. Максимальне під'єднуване навантаження | 3680 Вт |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | LED-індикація стану мережі, 3 порти USB тип A |
| Параметри паковання. Вага | 0.68 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 130 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 400 мм |
| Фізичні характеристики. Матеріал | ABS пластик |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |