





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вимикач | Да |
| Додатково. Захист | Защита от детей, IP 20 |
| Додатково. Максимальна пікова напруга | 250 В |
| Додатково. Номінальна напруга | 230 В |
| Додатково. Тип кабеля | H05VV-F3G1,5 |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 3 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 8 /Type F (Schuko) |
| Основні характеристики. Максимальне під'єднуване навантаження | 3680 Вт |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | Індикація увімкнення, З заземленням, 4 порти USB/тип A |
| Параметри паковання. Вага | 1.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 340 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Фізичні характеристики. Матеріал | ABS пластик |
| Фізичні характеристики. Розміри | 32.2х17х4.2 см |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |