-17%








7 655 ₴
6 379 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц/до 300 Mbps, 5 ГГц/до 1201 Mbps |
| Бездротова мережа. Радіус покриття до | до 370 кв. м |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/k/v/a/h |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.1q, IEEE 802.3u/ab, 802.1p |
| Бездротова мережа. Тип антени | внутрішня |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=FzWxaT_XLxY |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | OFDMA, Приложение EAGLE PRO AI app /iOS and Android |
| Додатково. Особливості | Кнопка WPS, Поддержка Amazon Alexa и Google Assistant, 1024-QAM high data rate, Технология Mesh Smart Roaming /автоматично вибирає найсильніший сигнал |
| Додатково. Живлення | 12 В /1 А |
| Додатково. Функції безпеки | WPA2-Personal, WPA3 /Only (WPS не підтримує), WPA/WPA2-Personal, WPA2/WPA3-Personal /WPS не підтримує |
| Основні. Інтерфейс | Gigabit Ethernet /LAN port х1, 1х Gigabit Ethernet WAN |
| Основні. Тип | Wi-Fi-система |
| Параметри паковання. Вага | 0.83 кг |
| Параметри паковання. Висота | 170 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0047 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 230 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, Static IP, PPTP, L2TP, Dynamic IP, DS-Lite |
| Фізичні. Вага | 200 г |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 92 x 92 x 93 мм |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 12 Вт |