-17%








5 267 ₴
4 389 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеве керування. Підтримка VPN | Да |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal, UTF-8 SSID |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 5 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b /до 11 Мбіт/с, g /до 54 Мбіт/с, n /до 450 Мбіт/с; (з 256-QAM): до 600 Мбіт/с, a /до 54 Мбіт/с, ax /(2,4 ГГц): до 574 Мбіт/с; (5Ггц): до 3603 Мбіт/с, ac /до 2600 Мбіт/с |
| Бездротова мережа. Стандарти | IPv4, IPv6 |
| Бездротова мережа. Тип антени | внутрішня |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково | OFDMA, Beamforming |
| Додатково. Комплектація | Гарантійний талон, Маршрутизатор, Кабель RJ-45, Блок живлення, короткий посібник |
| Додатково. Операційна система | ASUSWRT |
| Додатково. Функції безпеки | інформаційний захист AiProtection, фільтр MAC-адрес, Батьківський контроль, Two-Way IPS, Запобігання та блокування заражених пристроїв, Гостьова мережа /2.4 GHz x 3, 5 GHz x 3 |
| Основні. Flash пам'ять | 128 MB |
| Основні. RAM пам'ять | 512 МБ |
| Основні. Індикатори | Power & Status Combo LED x 1 |
| Основні. Інтерфейс | 1 x USB 2.0, RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3, USB 3.2 Gen 1 x 1 |
| Основні. Підтримка операційних систем | Windows 7, Windows 10, Windows 8, iOS9.0 /або вище, Windows 11, Android, Mac OS X 10.6 /або вище |
| Основні. Режими роботи | режим роутера/AiMesh router, точка доступу, AiMesh node mode, повторювач, медіаміст |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.99 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 180 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 260 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, Static IP, Automatic IP, PPTP, L2TP |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IGMP, NAT, L2TP, PPTP, DHCP, PPPoE, DDNS, NTP, TCP, MPPE, OpenVPN, RADIUS |
| Дротова мережа. Функції міжсетевого екрана | Захист від DoS-атак, Виявлення вторгнень SPI |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Продуктивність. Процесор | 2.0GHz quad-core 64bit processor |
| Фізичні. Вага | 476 г |
| Фізичні. Вхідне харчування | 110V~240V(50~60Hz) |
| Фізичні. Вихідне живлення | 12 В / 2.5 А (макс.) |