









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2400 — 2483,5 МГц, 5150 ~ 5350 МГц, 5650 ~ 5725 МГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | МАС-фільтр |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n, n/ac |
| Бездротова мережа. Тип антени | внутренняя /2х Wi-Fi-антени для діапазону 2,4 ГГц з коефіцієнтом посилення 3 дБі; 2х Wi-Fi-антени для діапазону 5 ГГц з коефіцієнтом посилення 3 дБі, съемная /2х LTE/3G-антени з коефіцієнтом посилення 3 дБі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Кнопка ON/OFF, 2x2 MIMO, Кнопка RESET, Кнопка WPS /для встановлення бездротового з'єднання, Кнопка WLAN /для включення/виключення бездротової мережі |
| Додатково. Функції безпеки | WEP, WPS /PBC/PIN, WPA/WPA2 /персональний/корпоративний |
| Основні. Flash пам'ять | 16 MB |
| Основні. RAM пам'ять | 128 МB |
| Основні. Індикатори | LAN, POWER, WAN, SMS, 2G/3G, 4G, 5 GHz, SIGNAL STRENGTH, Internet, 2.4GHz |
| Основні. Інтерфейс | 10/100/1000BASE-T/4 порти LAN, 10/100/1000BASE-T WAN |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.66 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 270 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, IPv6 PPPoE, PPPoE Dual Stack, Статичний IP / Динамічний IP, Статичний IPv6 / Динамічний IPv6, PPPoE + Статичний IP, PPPoE + Динамічний IP, PPTP/L2TP + Статичний IP, PPTP/L2TP + Динамічний IP, LTE |
| Дротова мережа. Додаткові порти та роз'єми | Слот SIM /mini-SIM |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 1 |
| Продуктивність. Процесор | RTL8685PB |