









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц /до 1201 Мбіт/с (802.11ax), 5 ГГц /до 574 Мбіт/с (802.11ax) |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. /З декількох антен формується потужний сигнал, що збільшує радіус дії |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/n/b/g/2/4 ГГц, a/n/ac/ax/5 ГГц |
| Бездротова мережа. Тип антени | вбудовані |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=Osb9u0aGYHg |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | Адаптер живлення, Маршрутизатор, Кабель Ethernet, Інструкція зі швидкого настроювання |
| Додатково. Сертифікація | ROHS, CE, FCC, IC, RCM, JPA, JRF, VCCI |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль, Контроль доступу, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, Міжоб'ємний екран SPI, Захист від вторгнення в порт, Антивірус HomeCare, Виявлення шкідливих сайтів, Ізоляція заражених пристроїв, Інформація та журнал, Гостьова мережа |
| Основні. Підтримка операційних систем | Android 4.4 /або вище, iOS /9.0 або вище |
| Основні. Режими роботи | режим роутера, режим точки доступу |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0057 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 220 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, Static IP, PPTP, L2TP, Dynamic IP |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. /гігабітних |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 1 |
| Фізичні. Вихідне живлення | 12 В, 1.2 А |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 110 × 110 × 114 мм (Ш × Г × В) |
| Фізичні. Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % /без утворення конденсату |
| Фізичні. Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % /без утворення конденсату |
| Фізичні. Температура зберігання | -40–70 ℃ |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0–40 ℃ |