-17%





38 302 ₴
31 918 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 4 хв |
| Батарея. Ємність батареї | 9000 мА·год |
| Батарея. Тип батареї | свинцово-кислотная /акумулятор з регульованим клапаном |
| Батарея. Встановлено батарей | 2 шт |
| Вхід | IEC60320 C14 |
| Вхід. Максимальний струм | 10 А |
| Вихід | 8 x IEC60320 C13 /макс. 10 А на розетку |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Вихід. Розеток із резервом | 8 шт. |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | контакт аварийного отключения питания (EPO) /для відключення ДБЖ у разі аварії |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS-232, C13, C14, змінний внутрішній акумулятор під час роботи |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель, блок ДБЖ, ніжки для вертикального встановлення, посібник з експлуатації ДБЖ, ліцензія на програмне забезпечення ДБЖ, мережевий кабель, з'єднувальний кабель IEC C13, короткий посібник з ДБЖ, 19-дюймові монтажні кронштейни |
| Додатково. Рекомендуємо купити | Digitus Кронштейни для 1-10kVA UPS 19" (2U/3U), 2 шт. |
| Додатково. Стандарти | IEC/EN62040-1, IEC/EN60950-1, IEC/EN62040-2, IEC61000-4-2, IEC61000-4-3, IEC61000-4-4, IEC61000-4-5, IEC61000-4-6, IEC61000-4-8, CE |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 3 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 12 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower), монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 4 год |
| Параметри паковання. Вага | 14.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0543 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 470 мм |
| Фізичні. Вага | 11.3 кг |
| Фізичні. Висота (unit) | 2 U |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Фізичні. Відносна вологість | 20 - 90% /без конденсації |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 86.5х440х325 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 55 дБ |