


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вихід. К-в вихідні роз'єми живлення | 6 шт. |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | автоматична стабілізація напруги AVR, візуалізація за допомогою світлодіодних індикаторів/панель керування, захист лінії передавання даних/Ethernet 10/100/1000 Base-T RJ45 |
| Додатково. Інтерфейс | USB |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 1 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 6.5 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 8.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 500 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0348 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 240 мм |
| Фізичні. Вага | 7.6 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 190 x 140 x 390 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |