

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вимикач | Да |
| Додатково. Захист | Перевантаження |
| Додатково. Захист від сплесків напруги | 525 Дж |
| Додатково. Максимальна пікова напруга | 500 В |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 2 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 4 |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 2.4 А |
| Основні характеристики. Особливості | Індикація увімкнення, 2 порти USB |
| Параметри паковання. Вага | 0.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 140 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 480 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | Сірий, Білий |