







Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Номінальна напруга | 230 В |
| Додатково. Переріз | 1.5 мм2 |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 3 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 6 |
| Основні характеристики. Максимальне під'єднуване навантаження | 3500 Вт |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | Заземлювальний контакт, Вкладиші розеток розгорнуті на 45°, Підсвічування кнопки вмикання |
| Параметри паковання. Вага | 0.56 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 80 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 360 мм |
| Фізичні характеристики. Матеріал | ABS пластик |
| Фізичні характеристики. Розміри | 34 x 5 x 5 см |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |