




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Кількість жил | 2 шт |
| Додатково. Номінальна напруга | 230 В |
| Додатково. Тип кабеля | H05VV-F /2G*1.0mm |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 1.5 |
| Основні характеристики. Довготривале навантаження | 2500 Вт |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 5 /Тип С (євророзетка без заземлення), вилка Типу C (євровилка без заземлення) |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 10 А |
| Основні характеристики. Особливості | Переріз 1 мм, Матеріал провідника: мідь |
| Параметри паковання. Вага | 0.26 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 370 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |