-17%




719 ₴
599 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Кількість жил | 3 шт |
| Додатково. Номінальна напруга | 230 В |
| Додатково. Тип кабеля | H05VV-F /3G*1.5 мм |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 5 |
| Основні характеристики. Довготривале навантаження | 3500 Вт |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 5 /Типу F (євророзетка із заземленням), вилка Типу F (євровилка із заземленням) |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | Матеріал провідника: мідь, Перетин 1.5 мм2 |
| Параметри паковання. Вага | 0.74 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |