




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetoplan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Кількість | 4 шт |
| Основні. Тип | Маркери крейдяні |
| Основні. Колір | Чорний, Білий, Яскраво-жовтий, Яскраво-рожевий |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 20 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 150 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |