![HP 35A LaserJet [CB435A], фото 1](https://images.prom.ua/4191688149_hp-35a-laserjet.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | P1005/P1006 |
| Основні. Ресурс печати | 1500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0049 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |