![Xerox 106R0144* [106R01446], фото 1](https://images.prom.ua/4191683485_xerox-106r0144-106r01446.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Phaser™ 7500 |
| Основні. Ресурс печати | 19800 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 460 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |