![HP CE32A [CE322A], фото 1](https://images.prom.ua/4191682099_hp-ce32a-ce322a.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | CP1525n, 1525nw, CM1415fn, 1415fnw |
| Основні. Ресурс печати | 1300 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0043 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Розміри паковання, ШхГхВ | 365x100x110 мм |