-17%4 412 ₴
3 676,90 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | PH7800 |
| Основні. Тип | Збірник відпрацьованого тонера |
| Параметри паковання. Вага | 0.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 530 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0048 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |