-17%12 744 ₴
10 620 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ M436/438/442/443 |
| Основні. Додатково | в коробці є діволопер |
| Основні. Ресурс печати | 8000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 510 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0080 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Вага | 1.32 кг |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Розміри паковання, ШхГхВ | 509 x 135 x 124 |