-17%5 832 ₴
4 860 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Додатково | йде в комплекті з тонером/на 5000 стор. |
| Основні. Ресурс печати | 20000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 280 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0192 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 380 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |