-17%3 894 ₴
3 245 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Ресурс печати | 1000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 170 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0038 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |